Důležité odkazy / informace

 • DOPRAVA ZDARMA

Brašny V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Brašny pod sedlo

  Brašna pod sedlo s minimalistickým designem je nenápadná a pojme to nejdůležitější co je na cestách potřeba. Klíče, peníze, lepící sadu na duši, anebo nářadí na opravu kola. Brašna se připevňuje pomocí držáku nebo pásku na suchý zip, tento systém zaručí jednoduché odpojení brašny. Úzký profil brašny v žádném případě neomezí pohyb vašich nohou při šlapání. Na silničku, anebo jiný typ kola, je tato brašna ideálním doplňkem.

 • Brašny do rámu

  Rámová brašna je vhodná pro všechny typy kol. Upínání pomocí pásků se suchým zipem zaručuje snadnou manipulaci při nasazování nebo odnímání brašny. Dvě oddělené kapsy z každé strany brašny vám pomohou udržet v brašně pořádek a přehled. 

 • Brašny na řidítka

  Řidítková brašna s nosičem a integrovaným mapníkem je skvělým a  praktickým doplňkem na vaše kolo. Jezdíte na kole do práce, na malé nákupy, na vyjížďku s dětmi? Pokud ano, tato brašna je pro vás ideální. Pro přenášení brašny využijte nastavitelný ramenní popruh. V případě deště, sněhu, anebo proti znečištění brašny použijte ochranný šusťákový kryt 

 • Brašny na nosič

  Velké a praktické brašny na zadní nosič jsou ideální pro kratší, ale i několikadenní výlety. Nasazení brašny je snadné, za pomoci suchých zipů. Dotažením dvou kompresních popruhů zajistíte stažení vezeného nákladu. 

Follow us on Facebook