Důležité odkazy / informace

 • DOPRAVA ZDARMA
Krosová kola

Krosová elektrokola jsou vybavena spíše do terénu, ale rovněž zvládnou i jízdu ve městě či na silnici. Průměr kol je daný rozměrem 28 palců.

Při výběru nezapomeňte zvolit správný typ pohonu. Pokud chcete jezdit v náročnějším terénu či na delších, pak zvolte bezesporu elektrokolo se středovým pohonem. Zadní pohon je ideální pro mírný terén a nená...

Krosová elektrokola jsou vybavena spíše do terénu, ale rovněž zvládnou i jízdu ve městě či na silnici. Průměr kol je daný rozměrem 28 palců.

Při výběru nezapomeňte zvolit správný typ pohonu. Pokud chcete jezdit v náročnějším terénu či na delších, pak zvolte bezesporu elektrokolo se středovým pohonem. Zadní pohon je ideální pro mírný terén a nenáročnou jízdu. Mezi další důležité parametry patří kapacita baterie, komponenty a bezesporu i nosnost.

Hlavní předností těchto cestovní e-biků je dlouhý dojezd, proto jsou krosová elektrokola nejlepší volbou pro aktivní cyklisty. Užijete si jak celodenní výlety, tak i výlety s rodinou či přáteli, kde umožní i méně zdatným cyklistům vyrazit na delší trasy.

Cestování na elektrokole je pro jezdce všech úrovní jedinečným, nezapomenutelným a jedinečným zážitkem.

V našem sortimentu tak naleznete elektrokola předních výrobců jako například Crussis, Giant, Leader Fox a další...

Zobrazit

Krosová kola V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Dámská krosová kola

  Crossová a trekingová kola patří v dnešní době mezi nejprodávanější typ kola, a to z důvodu svého univerzálního využití.

  Crossové či trekingové kolo je „kompromisem“ mezi silničním a horským kolem.

  V našem sortimentu naleznete více jak 90 kol osvědčených značek Kellys, Author, Giant a Superior. U všech modelů poskytujeme  záruční i pozáruční servis na naši prodejně 

  Oproti horskému kolu má jezdec vzpřímenější (turistický) posed, větší 28“ kola a užší pláště, které umožňují rychlejší jízdu na asfaltové silnici. I u crossových kol je v dnešní době téměř standardem přední odpružená vidlice s nižším zdvihem, která zabezpečuje cyklistovi dostatečný komfort v terénu.

  Trekingová kola jsou navíc obohacena o příslušenství jako je zvonek, nosič, světla, blatníky apod.

 • Pánská krosová kola

  Krosová a trekingová kola jsou určena pro lehčí terén, jízdu po silnici a zpevněných stezkách. Jedná se o ideální typ kola pro cykloturistiku. Jedná se o ideální kombinaci mezi horským kolem a kolem silničním. Z horských kol si berou odpruženou přední vidlici, ze silničního kola pak větší průmer kola a rychlejší převody. pláště mají hladší vzorek zaručující menší valivý odpor kola. V případě že většinu času z Vaší jízdy strávíte na silnicích a cyklostezkách a jen občas zajedete na lesní cestu, je pro Vás krosové kolo tou pravou volbou

Follow us on Facebook