Důležité odkazy / informace

 • DOPRAVA ZDARMA
Elektrokola

Elektrokolo je klasické jízdní kolo pomáhající uživateli v jízdě pomocí systému elektrického pohonu.

Systém elektrického pohonu doplňuje sílu, kterou vynakládáte při šlapání. Elektrokolo pomáhá cyklistovi při šlapání, a tím snižuje náročnost aktivity.

Znatelný rozdíl v potřebné námaze pocítíte se systémem elektrokola především v jízdě do kopce....

Elektrokolo je klasické jízdní kolo pomáhající uživateli v jízdě pomocí systému elektrického pohonu.

Systém elektrického pohonu doplňuje sílu, kterou vynakládáte při šlapání. Elektrokolo pomáhá cyklistovi při šlapání, a tím snižuje náročnost aktivity.

Znatelný rozdíl v potřebné námaze pocítíte se systémem elektrokola především v jízdě do kopce. Stupeň intenzity elektrické asistence si můžete zvolit pomocí ovládacího panelu umístěného na řídítkách elektrokola. Podle konkrétního modelu můžete přepínat mezi 3-6 stupni intenzity přípomoci. Elektrokolo můžete také zcela vypnout a zachovat tak funkci klasického jízdního kola.

Zobrazit

Elektrokola V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Horská- elektrokola

  Horská elektrokola se dnes převážně vyrábějí na 29" kolech, ta si za poslední roky získala velkou oblibu a velkou řadu příznivců. Ve srovnání s ostatními rozměry jsou 29" kola rychlejší, mají lepší výkonnost ve stoupání, více než skvělou ovladatelnost při sjezdu a větší kontaktní plochu, což oceníte i při brždění. 


  Rádi na svém elektrokole objevujete, zkoumáte, vymýšlíte a projíždíte nové stezky, trasy a další nepoznané? Snažíte se dojet ještě dál a ještě výš než předtím? Tak to jsou horská elektrokola jako stvořená pro Vás. 


  Představujeme Vám ta nejlepší horská elektrokola, která momentálně trh nabízí. Horská elektrokola, která vás nejen spolehlivě dovezou, ale zaručí také nespočet nezapomenutelných zážitků jak s rodinou tak s kamarády mezi lesy a horskými cestami. 


  U většiny předních značek dominují v nabídce i v prodeji horská elektrokola. Jsou nejuniverzálnější variantou elektrokol, vhodná pro jízdu v terénu, na silnicích i cyklostezkách. O pohodlí a komfort při jízdě se stará odpružená přední vidlice, v mnoha případech i zadní, a také širší pláště.

  V našem sortimentu naleznete horská elektrokola pevná, celoodpružená, pánská i dámská od předních výrobců jako například Giant, Crussis Leader Fox a další...

 • Krosová elektrokola

  Krosové elektrokolo, má širší pláště a větší počet převodů. Díky tomu se skvěle hodí pro jízdu v lehčím terénu, ale v klidu se na něm svezete i ve městě, do práce nebo na cyklostezce. Krosová elektrokola, na rozdíl od trekových, nemají blatníky ani nosiče, ty ale můžete kdykoliv dokoupit.

 • Trekingová elektrokola

  Trekingové nebo také trekové elektrokolo, má širší pláště a větší počet převodů. Díky tomu se skvěle hodí pro jízdu v lehčím terénu, ale v klidu se na něm svezete i ve městě, do práce nebo na cyklostezce. Trekingové kolo má narozdíl od krosového kola tu výhodu, že je již vybaveno blatníky, světlem, nosičem a stojánkem.

 • Skládací elektrokola

  Skládací elektrokola jsou ideální variantou pro pravidelnou dopravu do zaměstnání, školy, na nákupy a podobně. Ve městě budete nejrychlejší. 

 • Městská elektrokola

  Městská elektrokola s nízkým nástupem - trápí vás chronické zdravotní obtíže, které vám brání v pravidelném sportování (potíže s klouby, atd.)? Městské Elektrokolo vám dá na vaše problémy alespoň na chvíli zapomenout. Mezi obcemi zdoláte snadno i větší vzdálenosti a kopce, aniž byste dojeli udýchaní a upocení

 • Silniční elektrokola

Follow us on Facebook